Prelegenci

Paweł Tkaczyk

Jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – pisze blog o budowaniu marki, popełnił trzy książki: „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologia”. Prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media… Kocha literki niemal w każdej – poza Comic Sans – formie.

m.

Dagmara Pakulska

Marketer, szkoleniowiec i wykładowca akademicki z 10-letnim doświadczeniem w branży. Z zawodu oraz z pasji tworzy strategie marketingowe zarówno dla marek lokalnych, jak i ogólnopolskich. Od pięciu lat dzieli się wiedzą w ramach licznych konferencji i szkoleń, jak również na czołowych polskich uczelniach: AGH, WSE, WSIZ, UMK oraz UŁ. W swoim portfolio szkoleniowym ma takie marki jak Idea Hub, Idea Bank, PAH, Sektor 3.0., Shell, ŁKS czy TVN. Jej artykuły można znaleźć w najważniejszych pozycjach branżowych: w Magazynie Sprawnego Marketingu, jak również w Magazynie Social Media Manager. Interesuje się szeroko pojętą tematyką social media.

Michał Rzeźnik

Ekspert w budżetowaniu, w zarządzaniu przychodem, w analizach przychodu i procesu sprzedaży, z ogromnym doświadczeniem w procesach otwierania nowych hoteli oraz ich komercjalizacji. Autor, kierownik oraz właściciel praw autorskich nowatorskiego i zaawansowanego programu edukacyjnego: Rozwój biznesu w hotelarstwie, realizowanego we współpracy z dwiema uczelniami w Polsce. Doświadczenie zawodowe w Polsce, USA, Federacji Rosyjskiej i w Izraelu. W przeszłości Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w hotelu sieci Hilton Polsce i w Rosji, obecnie Dyrektor Hotelu z portfolio sieci Hilton. Posługuję się swobodnie językiem hebrajskim, angielskim i rosyjskim. Z wykształcenia filolog hebrajski. Certyfikowany przez Hilton International na stanowiskach Dyrektora Sprzedaży w hotelach full service i Dyrektora Hotelu w hotelach focused service.

Agnieszka Brytan-Jędrzejowska

CEO i Dyrektor Zarządzający Atena Research & Consulting, agencji badań rynku i doradztwa strategicznego. Pasjonatka badań i strategii z prawie 20-letnim doświadczeniem w różnych sektorach. Jest doświadczonym badaczem i strategiem, jak również ekspertem z zakresu pozycjonowania firm i marek, potrzeb i insightów konsumenckich, konceptów produktowych i komunikacyjnych, UX i Customer Experience. Jest cenioną mentorką, wykładowcą oraz szkoleniowcem. Mocno zaangażowana w rozwój przedsiębiorczości w Polsce – swoim doświadczeniem wspiera Startupy i rozwijające się biznesy ucząc, jak z sukcesem rozwijać firmę. Zaangażowana w Programy Akceleracyjne i Mentoringowe w Polsce i zagranicą: Biznes w Kobiecych Rękach – Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, Vital Voices Chapter, Executive Innovation and Technology Study in US, Israel Innovation Ecosystem and Tech.

Magdalena Kogut-Czarkowska

Counsel, radca prawny w kancelarii Baker McKenzie w Warszawie. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie. Doradza klientom w zakresie programów ochrony prywatności (RODO, e-privacy), praw własności intelektualnej (w tym negocjacje dotyczące praw autorskich, opracowywanie i negocjowanie umów w zakresie know-how i licencyjnych, strategiczne doradztwo w zakresie znaków towarowych), praw konsumenta, e-commerce (w tym marketingu bezpośredniego) i nowych technologii (platformy internetowe, media społecznościowe). Doradza spółkom w planowanych działaniach marketingowych, również w zakresie reklamy produktów i usług z sektorów regulowanych. Prowadzi również sprawy dotyczące czynów nieuczciwej konkurencji.

m

m

Piotr Bucki

Architekt, który zamiast budynków woli projektować zdania. Aktor, który scenę teatralną zamienił na sale szkoleniowe i spotkania z widownią na konferencjach. Psycholog, który lubi badać i ciągle zadaje sobie pytanie, „skąd wiem, to co wiem?”. Od 17 lat uczy ludzi projektować komunikację w rożnych wymiarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdzał teorie w praktyce pracują z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Autor książek, „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i ostatnio wydanej „Viral”. Przetłumaczył 12 książek z zakresu poradnictwa i psychoterapii. Współpracował z Malemanem, Charakterami, Dolce Vita i Mother Mag. Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 77 tysięcy razy. Od ponad 8 lat związany z WSB, gdzie projektuje kierunki i wykłada, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji. 

Anna Macnar

CEO w HRM Institute. Doświadczony strateg i ekspert w obszarze employer branding, kształtowania i optymalizacji środowiska pracy, zarządzania talentami i marketingu HR. Konsultant, szkoleniowiec, trener i wykładowca. Autorka publikacji na temat budowania wizerunku pracodawcy, marketingu HR pracodawcy, storytellingu w employer brandingu, pokolenia Y/Millenium. Organizatorka konferencji, szkoleń i warsztatów z obszaru zewnętrznego i wewnętrznego wizerunku pracodawcy.  Od wielu lat zajmuje się tematyką wizerunku pracodawcy i komunikacji HR pracodawcy. Współpracuje z wieloma firmami w zakresie tworzenia i wdrażania strategii employer branding.

Kamila Kierzek-Mechło

Zawodowo związana z firmą Euromaster Polska, częścią międzynarodowego koncernu z branży automotive – Grupą Michelin, gdzie pełni funkcję Managera Działu Marketingu i Komunikacji na rynku ECN. W Euromaster odpowiedzialna za całościowe przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowej w obszarach B2C i B2B; customer experience oraz badania NPS i przełożenie wyników na poprawę efektywności i wyniki sprzedaży. Współpracuje również z firmą szkoleniowo-doradczą BUZZcenter jako trener i niezależny ekspert marketingu, prowadzi szkolenia z obszarów marketingu B2B oraz doradza firmom jak prowadzić skuteczne działania marketingowe w obszarach online i offline. Entuzjastka rozwiązań z obszaru relacji z klientem i ich lojalizacji oraz jakości obsługi klienta. Fanka wykorzystania LinkedIn i nowoczesnych kanałów komunikacji i specjalista w działaniach marketingowych dla B2B.

Agnieszka Pełka-Szajowska

Zależy jej na pomaganiu organizacjom w podejmowaniu lepszych decyzji. Menadżerka marketingu, przedsiębiorca, trenerka i nauczycielka akademicka (m.in. na studiach MBA) w obszarze marketingu i zarządzania marką. Psycholog biznesu (m.in. creative problem solving). Obecnie pisze doktorat z marketingu i ekonomii behawioralnej (decyzje konsumenckie & marka). W swojej pracy mocno opiera się o wyniki badań naukowych w nurcie evidence-based. Aktywnie współpracuje z firmami doradzając i szkoląc w zakresie m.in. marketingu, psychologii w biznesie, zachowań konsumenckich, kreatywności i innowacji. Współtworzyła oraz była odpowiedzialna m.in. za realizację wdrożenia strategii wartości dla marki tołpa (Superbrands dla najlepszej polskiej marki, nagroda dla najlepszej kampanii reklamowej, nagroda za najlepszą WWW, nagroda dla firmy najbardziej przyjaznej blogerom). Wspiera jako mentorka i doradca start-upy oraz nowe przedsięwzięcia (Fundacja Garaż). Członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Prywatnie instruktorka żeglarstwa i pasjonatka książek (naukowych).  

Aleksandra Bilińska

Customer Success Manager w KODA Bots. Sprawia, że każdy realizowany projekt staje się dopiero początkiem ekscytującej przygody marki z chatbotem. Dba o to, by płynnie przeszedł on drogę od pomysłu do w pełni działającego rozwiązania, odpowiadającego na potrzeby klientów i ich odbiorców oraz troszczy się o jego rozwój. Pracuje dla takich marek jak 4Fun.TV, Semilac, Port Lotniczy Wrocław, Unity Line, TVN czy TravelPlanet.pl.

Kamila Fenik

O sobie mówi: „Mediowiec z zacięciem analitycznym”. Power-user internetu. W pracy ciągle szuka nowych rozwiązań. Ma za sobą projekty realizowane dla korporacji, świata biznesu oraz branży podróżniczej i FMCG. Obecnie planuje i prowadzi kampanie digital w agencji Schulz Brand Friendly. Kulturoznawca z wykształcenia i zamiłowania. Po godzinach pasjonatka kultury miejskiej i budowania relacji offline.

m

I to jeszcze nie wszyscy!

m